Piękno nie ma rozmiaru, a potwierdzą Wam to te influencerki

Piękno nie ma rozmiaru, a potwierdzą Wam to te influencerki

Mają świetne ciuchy, uśmiechy na twarzach i… kilka kilogramów na plusie. I mimo że większości z tych dziewczyn daleko jest do rozmiaru zero, gdy rzucicie okiem na ich zdjęcia, już nigdy nie przejmiecie się wahającą wagą.

Nadwaga jest niebezpieczna dla zdrowia – i co do tego nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Gdy nasza waga w znacznym stopniu przekracza dopuszczalne normy, istnieje duże prawdopodobieństwo wystąpienia cukrzycy czy chorób serca. I choć dbanie o sylwetkę powinno być naszym priorytetem, nie oznacza to że każda z nas musi posiadać figurę modelki. Kilka nadprogramowych kilogramów nie jest groźnym przestępstwem dla zdrowia, a i żadnym powodem do wstydu.

Influencerki plus size – kogo warto obserwować na Instagramie?

Dzięki kobietom, które nie przejmują się obowiązującym kanonem piękna i co więcej – nie boją się o tym mówić i pokazywać swoich ciał w rozmiarze plus – wiemy, że każda figura może zachwycać. W temacie „body positive” dużą rolę odgrywają też influencerzy plus size, którzy promują piękno w każdym rozmiarze i sprawiają, że osoby o większej sylwetce uczą się akceptacji własnego ciała.

Poszukujecie takich inspiracyjnych kont na Instagramie? Przedstawiamy 5 wartych zobaczenia. Ich właścicielki udowadniają, że nie tylko rozmiar 34 może być hot i pokazują, jak fajnie można się wystylizować, gdy posiada się pełniejsze kształty.

CHRISTINE LARAINEE

LIDIA PIA

INGRID MEDEIROS

VANESSA DANIELS

ANNA FRITZDORF

Przeczytajcie też: Miranda Kerr zdradza sekret swojego zawsze perfekcyjnego makijażu

Zostaw komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *