Redakcja

O portalu

Na wachlarze sztucznych rzęs, niewłaściwy sposób dbania o urodę i niezdrową dietę mamy alergię. W związku z tym, stworzyliśmy w sieci miejsce dla młodych kobiet, które tak jak i my cenią naturalność pod każdą postacią. 

Beasmetics.pl to doskonała przestrzeń nie tylko do zapoznania się z nowościami kosmetycznymi o tak zwanym dobrym składzie, ale także do nauki właściwych nawyków pielęgnacyjnych i żywieniowych. Z artykułów na naszym serwisie dowiecie się wszystkiego o walce z problemami dojrzewania i stylowym wyglądzie.

Miłej lektury! 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Izabela Łuba

Miłośniczka wieloetapowej pielęgnacji skóry, a także kosmetyków z ogólnodostępnych składników w kuchennych szafkach. Uwielbia testować nowinki makijażowe i nie jest w stanie przejść obojętnie w drogerii obok szaf z pomadkami matowymi, przez co posiada ich już ponad 40 w swojej kosmetyczce ;).

Zobacz wpisy autora

fot. Justyna Fiedoruk

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku i Podyplomowych Studiów Laboratorium Reportażu na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia bawić się modą i z fascynacją śledzi wszystkie trendy. Oprócz tego jest miłośniczką podróży i dobrej kuchni.

Zobacz wpisy autora

fot. Karolina Baworowska

Karolina Baworowska

Copywriterka z wieloletnim stażem. Miłośniczka mody, a w szczególności stylizacji nawiązujących do lat 70-tych i 60-tych. Lubi podróżować do pięknych miejsc i grać na pianinie..

Zobacz wpisy autora

fot. Małgorzata Kacperska

Malgorzata Kacperska

Studentka filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską. W copywritingu świeżynka. Na portalu zajmuje się opisywaniem naturalnej pielęgnacji i wątków o zdrowiu. Tematyka beauty interesuje ją szczególnie od strony naukowej. Od lat czyta składy INCI kosmetyków i szuka tego idealnego, który umożliwi zrezygnowanie z podkładu.

Zobacz wpisy autora

Dyła fot. Klaban

Katarzyna Dyła

Dziennikarka specjalizująca się w modzie bliskiej kobietom, bo swoją ścieżkę zawodową rozpoczęła na planie programu TV „Trinny i Susannah ubierają Polskę”. Od 2011 roku stylizuje i pisze o modzie we współpracy ze znanymi redakcjami magazynów kobiecych, portalami oraz blogerami. W jej portfolio znajdziemy wiele sesji mody, okładek z gwiazdami show-biznesu oraz sesji reklamowych. Jej największą pasją jest wciąż pisanie o modowych trendach i doradztwo markom, które rozwijają swoje biznesy.

Zobacz wpisy autora