H&M Conscious Exclusive AW20, czyli jak stworzyć piękną kolekcję ze śmieci

H&M Conscious Exclusive AW20, czyli jak stworzyć piękną kolekcję ze śmieci

H&M znów postawił zwrócić naszą uwagę na kreatywne wykorzystanie odpadów i stworzył kolekcję, która zachwyca w każdym aspekcie: materiałów, fasonów, detali oraz akcesoriów, przypominających stylizacje prosto z wybiegów.

„W kolekcji AW20 naprawdę chcieliśmy być pionierami – przekraczając granice kreatywności i zrównoważonej mody i skupiając się na odpadach. To z nich zostały wytworzone naprawdę niesamowite materiały, z których powstały produkty Conscious Exclusive. Pracując przy tego rodzaju transformacjach i mając możliwość przemawiania do naszych klientów poprzez piękno, mamy nadzieję, że odpady mogą stać się częścią przyszłości zrównoważonej mody.”

– mówi Ann-Sofie Johansson, doradca kreatywny w H&M

Ekologiczna kolekcja H&M Conscious Exclusive AW 2020 – co warto kupić?

W jesienno-zimowej kolekcji H&M Conscious Exclusive znajdziemy spektakularne sukienki koktajlowe i wieczorowe, które zachwycają żakardowymi taftami w odcieniach czerni, zieleni oraz musztardy. Sukienkę mini w kolorze mięty, zdobią kaskady kwiatów, które tworzą nowoczesny efekt 3D. W kolekcji znajdziemy również wyjątkowo szykowne garnitury oraz topy o oversize’owym fasonie. Do kolekcji Conscious Exclusive AW 2020 powróciły także męskie modele, które gwarantują doskonałe wieczorowe stylizacji. W linii męskiej znajdziemy klasyczny smoking, garnitur, koszule i niezwykle efektowną żółtą marynarkę na wyjątkowe okazje.

Przeczytaj też: 5 urodowych właściwości skórki banana

Zostaw komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *