Julia Wieniawa x Zalando. Zobaczcie modowe wybory nowej ambasadorki tej platformy

Julia Wieniawa x Zalando. Zobaczcie modowe wybory nowej ambasadorki tej platformy

Julia Wieniawa i Zalando łączą siły. Na czym polega ich współpraca tej jesieni? Sprawdźcie!

Julia Wieniawa to jedna z tych gwiazd, której fani chętnie śledzą nie tylko jej zawodowe poczynania, lecz także modowe i kosmetyczne wybory. W końcu 21-latka od pewnego czasu uznawana jest za ikonę stylu. Czy Wy również inspirujecie się wyglądem aktorki? Jeśli tak, to zapewne obserwujecie uważnie jej intagramowy profil. Chcielibyście jednak więcej źródeł inspiracji? Nie ma sprawy. Rzućcie tylko okiem na zalando.pl.

Julia Wieniawa x Zalando – jesień 2020

W sezonie jesień/zima 2020 Julia Wieniawa łączy siły z Zalando. Na czym polega współpraca artystki i platformy? Jako ambasadorka, Julia inspiruje klientów brandu do odkrywania własnego stylu. Ponadto celebrytka dzieli się z nimi  swoimi rekomendacjami, dotyczącymi szerokiego asortymentu sklepu i zaprezentuje ulubione sezonowe trendy.

Najbardziej lubię w modzie to, że pozwala mi się zmieniać. Tworzę stylizację w zależności od nastroju, samopoczucia czy okazji. Cieszę się, że jako ambasadorka Zalando mogę inspirować innych do zabawy stylem i odkrywania ulubionych trendów – mówi Julia Wieniawa.

Wejdźcie na stronę Zalando i zobaczcie, jak odtworzyć stylowe outfity Julii i jakimi kosmetykami uzupełnić te looki.

Przeczytajcie też: Mango osładza nam jesień i wypuszcza swoją pierwszą, sportową kolekcję

Zostaw komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *