Nowa it-girl? Poznaj styl gwiazdy „Najgorszego człowieka na świecie”!

Nowa it-girl? Poznaj styl gwiazdy „Najgorszego człowieka na świecie”!

Styl Renate Reinsve elektryzuje fanów na całym świecie. Jej stylizacje wzbudzają zachwyt, gdziekolwiek się pojawi. Czy mamy do czynienia z nową it-girl? Tak, wszystko na to wskazuje!

Kim jest Renate Reinsve?

O tej norweskiej aktorce filmowej, teatralnej i telewizyjnej zrobiło się w ostatnim czasie bardzo głośno. A to za sprawą elektryzującej roli w nominowanym do Oscara filmie „Najgorszy człowiek na świecie”. Szerzej nieznana aktorka jest teraz na ustach wszystkich, a już na pewno tych, którzy siedzą w branży. Teraz, gdy współpracuje ze słynną hollywoodzką stylistką Karlą Welch, wydaje się, że przed Renate złote czasy! Czy stanie się prawdziwą ikoną stylu? To niewykluczone.

Dziewczyna, o którą walczą wielkie marki

Podczas trasy promującej „Najgorszego człowieka na świecie” Renate wystąpiła w kreacjach domów mody takich jak: Chanel, The Attico, Louis Vuitton czy The Row. Słynni twórcy zabiegali o to, aby trzydziestoczteroletnia Norweżka wybrała na czerwony dywan właśnie ich stroje oraz dodatki. Krytycy modowi oniemieli w zachwycie, gdy na oscarową galę wybrała kreację autorstwa głównego projektanta Louisa Vuitton. Lejąca się, błyszcząca suknia i towarzyszące jej minimalistyczny makijaż i fryzura tworzyły niesamowitą całość w stylu starego Hollywood. 

Odwaga i szyk

Nie oznacza to, że Renate zawsze stawia na nawiązujące do klasyki oszałamiające suknie. Na tym właśnie polega jej sukces, że nie boi się wystąpić na czerwonym dywanie nawet w sztruksowych spodniach, koszuli oraz krawacie, który wygląda jak wyjęty z męskiej szafy! I właśnie ten skandynawski styl i nonszalancja sprawiają, że to ona jest dziś na ustach wszystkich. Ogromną pomocą jest tu także współpraca z Karlą Welch, która dba o styl takich sław jak między innymi Hailey Bieber. 

Ciuchy to nie wszystko

To właśnie jej wrodzona nonszalancja wydaje się być kluczem do sukcesu. Naturalność i coś intrygującego w spojrzeniu – tego dziś szukamy w epoce, w której liczą się naturalność i osobowość. Renate na pewno nie można ich odmówić. Dużym plusem jest także jej dojrzałość, ponieważ trzydziestoczterolatka niekoniecznie szuka swojego stylu, a po prostu podkreśla to, co ma w sobie najlepszego i pozwala projektantom wydobyć z siebie to tajemnicze „coś” i pokazać to światu! Wszystko wskazuje na to, że nowa ikona stylu rodzi się na naszych oczach.

Zdj. główne: Raph_PH/flickr.com

Zostaw komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *