Żelowe sneakersy – prawdziwy hit lat 90. wraca do mody!

Żelowe sneakersy – prawdziwy hit lat 90. wraca do mody!

Tegoroczne trendy są dość zaskakujące i tym razem mamy kolejną perełkę. Mowa o tak zwanych jelly sneakers, które przeżywają prawdziwy renesans. O jakie buty chodzi? Wyjaśniamy!

Nie mamy wątpliwości, że buty to jeden z głównych elementów, który może podkreślić albo zupełnie zmienić charakter całej stylizacji. W wiosenno-letnim sezonie do łask wrócił hit lat 90., czyli żelowe sneakersy, półprzezroczyste w ciekawym kolorze lub całkowicie transparentne. Niegdyś nosiły je głównie dzieci, teraz robią furorę w garderobie dorosłych.

Zastanawiasz się, z czym najlepiej nosić jelly sneakers? Do wyboru masz oczywiście sportowe stylizacje, ale jeszcze lepiej będzie, gdy zestawisz je z sukienkami mini, a nawet z eleganckimi sukienkami wieczorowymi, na przykład w stylu slip dress. 

Dobra wiadomość jest taka, że żelowe sneakersy spotkasz nie tylko w kolekcjach znanych kreatorów mody, ale również w sieciówkach, takich jak na przykład Adidas czy Nike. Jesteśmy też pewni, że niedługo pojawią się w wielu różnych sklepach!

Zdj. główne: @felipepelaquim/unsplash.com

Zostaw komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *