5 gwiazd fitness, które warto obserwować na Instagramie

5 gwiazd fitness, które warto obserwować na Instagramie

Jeśli zaczynacie swoją przygodę z aktywnością fizyczną i potrzebujecie motywacji albo po prostu lubicie być na bieżąco z tym, co w świecie sportu słychać, koniecznie zobaczcie profile tych 5-ciu gwiazd fitnessu.

Dzięki ich obserwowaniu będziecie mogli skorzystać z proponowanych treningów i pomysłów na posiłki. Sprawdźcie, kogo teraz trzeba śledzić na Instagramie.

  1. Anna Lewandowska

W tym rankingu nie mogło zabraknąć Ani, czyli polskiej gwiazdy i trenerki fitness. Żona piłkarza nie tylko motywuje do ćwiczeń i proponuje zdrowy styl życia, lecz także porusza ważne kobiece kwestie. Z nią na pewno nie usiedzicie za długo na kanapie.

2. Amanda Bisk

Ta australijska bogini fitnessu jest też instruktorką jogi i trenerką CrossFit. Z pewnością przekona Was, że można znaleźć kilka minut dziennie na ćwiczenia.

3. Steve Cook

Jedna z najpopularniejszych twarzy w branży fitness. Na jego profilu zobaczycie wiele wskazówek żywieniowych i relacje z treningów.

4. Jennifer Forrester

Ekspertka w kwestii fitness i odnowy biologicznej. Dzieli się na swoim koncie treningami, zdrowymi posiłkami i cytatami motywacyjnymi. Pokazuje, że ćwiczyć można zawsze i wszędzie. Nawet z dzieckiem pod opieką.

5. Curtis Williams

Były gracz NFL. Na jego profilu jest mnóstwo notatek z #MondayMotivation, więc dzięki niemu możecie polubić poniedziałki.

To którą z tych gwiazd zaobserwujecie jako pierwszą?

Przeczytajcie też: Ekologiczne odpowiedniki popularnych artykułów higienicznych

Zostaw komentarz

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *