Dlaczego praktyczny prezent dla mężczyzny jest najlepszym wyborem?

Dlaczego praktyczny prezent dla mężczyzny jest najlepszym wyborem?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Panowie rzadko kiedy deklarują przywiązane do błyskotek czy innych drobiazgów, które mają mieć wartość kolekcjonerską, sentymentalną czy ozdobną. Inaczej niż panie, preferują konkretne prezenty możliwe do wykorzystania w codziennym życiu. Przygotowaliśmy zestawienie kilku praktycznych propozycji wraz z wyjaśnieniem, dlaczego warto je kupić mężczyźnie. Dobra wiadomość jest taka, że część nadaje się do personalizacji poprzez grawer, co wprowadza osobisty akcent.

Praktyczne prezenty – to lubią mężczyźni

Zacznijmy od tego, że większość panów porusza się bez toreb czy plecaków, szczególnie, gdy wybiegają z domu do auta, jadą do pracy czy wychodzą na spacer albo odebrać dzieci z przedszkola. W wirze codziennych obowiązków nie mają głowy do tego, aby zabierać ze sobą jeszcze dodatkowy bagaż, bo ograniczają jego ilość do minimum. Priorytetem jest wielkość – telefon, portfel, klucze – wszystko powinno zmieścić się w kieszeni spodni, bluzy czy kurtki.

Mając to na uwadze, możesz, albo zaproponować swojemu partnerowi zmianę nawyków i podarować mu saszetkę czy skórzaną torbę, albo wymienić jego portfel na mniejszy, a brelok do kluczy na bardziej osobisty. Oto kilka propozycji praktycznych prezentów dla mężczyzny, które na pewno spotkają się z uznaniem, a nie zalegną na półce pokrytej kurzem.

Prezent dla mężczyzny nawiązujące do hobby

Można połączyć przyjemne z pożytecznym i praktyczny prezent dla faceta zamówić w ciekawszej formie niż zazwyczaj. Mowa np. o spinkach do krawata czy do mankietów, które zazwyczaj uchodzą za nudny, mało ciekawy element stylizacji, a noszenie ich (do tej pory) było raczej przykrą koniecznością niż powodem do uśmiechu.

Otóż teraz wszystko może się zmienić. Gdy zdecydujesz się kupić swojemu partnerowi spinki z ciekawym motywem, który będzie nawiązywał do jego stylu życia i hobby, to na pewno wywołasz jego radość. Sprawdź np. spinki nutki lub gitary idealne dla muzyka, spinki przedstawiające stetoskopy, piłki nożne, a nawet samoloty dla pilotów i fanów lotnictwa. Dowiedz się więcej na temat tego: Dlaczego praktyczny prezent dla mężczyzny jest najlepszym wyborem?

Eleganckie prezenty dla mężczyzny

Spinki to elegancki prezent dla mężczyzny, choć z zabawnym motywem prezentują się bardziej casulowo. Być może nie każdemu pasują, dlatego warto mieć w zanadrzu inny pomysł. Bez wątpienia ciekawy i ponadczasowy prezent dla faceta to skórzany pasek lub zegarek na rękę. Nie sposób odmówić im praktycznego przeznaczenia – jeden podtrzymuje spodnie we właściwej pozycji, drugi pozwala kontrolować upływający czas. Możesz też stworzyć zestaw, dopasowując do siebie dodatki np. w czarnym czy brązowym kolorze.

Oryginalny prezent dla mężczyzny – tylko z personalizacją

Trudno uniknąć dublowania się prezentów, ponieważ z czasem pomysły i inspiracje się wyczerpują. Jednak można podarować bliskiej osobie coś, co zawsze będzie wywoływało wspomnienia konkretnego święta i okoliczności z nim związanych.

Grawer to doskonały sposób na wyrażenie emocji, uczuć lub po prostu upamiętnienie ważnej daty. Dopytaj o możliwość jego wykonania na prezencie lub opakowaniu.

Zdj. główne: materiały od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy tabletki antykoncepcyjne wpływają na nasze samopoczucie?
Czy tabletki antykoncepcyjne wpływają na nasze samopoczucie?
Czy tabletki antykoncepcyjne mogą negatywnie wpływać na nastrój kobiety? Naukowcy twierdzą, że tak. Co zrobić, gdy zauważysz je u siebie? Dowiedz się więcej i nie daj się zaskoczyć uciążliwościom.
Kształt paznokci – co zmienia i jakie są do wyboru?
Kształt paznokci – co zmienia i jakie są do wyboru?
Czy wiesz, że kształt paznokci istotnie wpływa na wygląd Twoich dłoni?
3 urodowe właściwości truskawek
3 urodowe właściwości truskawek
Truskawka nie bez powodu uważana jest za superowoc – wpływa ona pozytywnie naszą cerę, włosy i zdrowie. Sprawdź, jak samemu przygotować kosmetyki z truskawek.
Ostatnie wpisy