Nie ma planety B, a przypomina nam o tym wiosną Levi’s

Nie ma planety B, a przypomina nam o tym wiosną Levi’s

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie od dziś wiadomo, że nadprodukcja i konsumpcjonizm nie działają korzystnie na nasze środowisko. I choć niemożliwym jest, by nagle całe społeczeństwo przestało kupować, można nowe rzeczy nabywać z głową. W jaki sposób? O tym informuje nas między innymi marka Levi’s.

Nie ma planety B – to właśnie to hasło stało się punktem wyjścia do scenariusza dwuminutowego filmu, który jest jednocześnie reklamą marki Levi’s, jak i instrukcją postępowania według zasad zrównoważonej mody. Narratorką klipu została Krystyna Czubówna.

W wideo czerpiącym inspirację z techniki filmowej found footage wykorzystano różnorodne, niekiedy zabawne a czasem przerażające, ujęcia natury łącząc je w plastyczny sposób ze zdjęciami, które powstały w studio i w plenerze w Warszawie. W Levi’s® każdego dnia pracuje się nad tym by spowolnić, a w dalszej perspektywie zatrzymać proces degradacji środowiska, zmienić wektor myślenia i produkować odpowiedzialniej. Bo wybierając świadomie możemy szkodzić mniej. Znacznie mniej.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Koniecznie rzuć okiem na klip poniżej.

Przeczytaj też: 7 materiałów, które żyją w przyjaźni ze środowiskiem

Zdjęcie główne: materiały prasowe Levi’s

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Toniki do włosów – czym są i dlaczego warto je używać?
Toniki do włosów – czym są i dlaczego warto je używać?
Potrzebujesz dobrego produktu do stylizacji włosów? Borykasz się z ich nadmiernym wypadaniem, bądź przetłuszczaniem? Sięgnij po tonik do włosów i poznaj jego możliwości!
Właściwości oraz zastosowanie kolagenu
Właściwości oraz zastosowanie kolagenu
Dowiedz się, jakie właściwości ma kolagen i jak wpływa na Twój organizm.
Trądzik hormonalny – jak sobie z nim poradzić?
Trądzik hormonalny – jak sobie z nim poradzić?
Jesteś już dawno dorosły, a z dnia na dzień na twarzy pojawiły się nieestetyczne i bolesne krosty? To prawdopodobnie trądzik hormonalny. Jakie działania należy podjąć, by go skuteczne wyleczyć?
Ostatnie wpisy