Żelowe sneakersy – prawdziwy hit lat 90. wraca do mody!

Żelowe sneakersy – prawdziwy hit lat 90. wraca do mody!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Tegoroczne trendy są dość zaskakujące i tym razem mamy kolejną perełkę. Mowa o tak zwanych jelly sneakers, które przeżywają prawdziwy renesans. O jakie buty chodzi? Wyjaśniamy!

Nie mamy wątpliwości, że buty to jeden z głównych elementów, który może podkreślić albo zupełnie zmienić charakter całej stylizacji. W wiosenno-letnim sezonie do łask wrócił hit lat 90., czyli żelowe sneakersy, półprzezroczyste w ciekawym kolorze lub całkowicie transparentne. Niegdyś nosiły je głównie dzieci, teraz robią furorę w garderobie dorosłych.

Zastanawiasz się, z czym najlepiej nosić jelly sneakers? Do wyboru masz oczywiście sportowe stylizacje, ale jeszcze lepiej będzie, gdy zestawisz je z sukienkami mini, a nawet z eleganckimi sukienkami wieczorowymi, na przykład w stylu slip dress. 

Dobra wiadomość jest taka, że żelowe sneakersy spotkasz nie tylko w kolekcjach znanych kreatorów mody, ale również w sieciówkach, takich jak na przykład Adidas czy Nike. Jesteśmy też pewni, że niedługo pojawią się w wielu różnych sklepach!

Zdj. główne: @felipepelaquim/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co skóra głowy mówi o naszym zdrowiu?
Co skóra głowy mówi o naszym zdrowiu?
Skóra głowy, tak samo jak reszta ciała, wymaga odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ dopaść ją mogą różne schorzenia. Sprawdź, co może być przyczyną chorób skóry głowy i o czym mogą one świadczyć!
Kompleksowy plan działania jako podstawa leczenia stomatologicznego
Kompleksowy plan działania jako podstawa leczenia stomatologicznego
Kompleksowe planowanie działań w obszarze stomatologii ma nie tylko zapewnić pacjentom najlepsze możliwe leczenie, ale także chronić i promować zdrowie jamy ustnej na różnych płaszczyznach.
ABC pielęgnacji ciała
ABC pielęgnacji ciała
Piękna skóra na lato? Sprawdź, jak zadbać o nią przed wakacjami! Skomponuj doskonałą pielęgnację, wybierając kosmetyki i zabiegi, które zatroszczą się o Twoje ciało.
Ostatnie wpisy