Niesamowita kolekcja ślubna Moliera 2

Niesamowita kolekcja ślubna Moliera 2

NewsStyl
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Sklep Moliera 2 wystartował z kampanią Powiedz tak, w której prezentuje modę ślubną od światowych projektantów. Prezentowane propozycje z pewnością zadowolą gust każdego klienta. Przyszłe pary młode mogą zarówno wybierać spośród nieco bardziej ekstrawaganckich, nowoczesnych propozycji, jak i postawić na klasyczny minimalizm.

Z romantyczną nutą

Sesja prezentująca modę ślubną na nadchodzący sezon została wykonana przez duet polskich projektantów, Tatianę i Karola. Za tło posłużyły pełne dzieł sztuki wnętrza renomowanego hotelu Raffles Europejski Warsaw. Takie otoczenie sprawiło, że cała sesja nabrała niezwykle romantycznego klimatu.

Najlepsze światowe marki

W kampanii Powiedz tak możemy oglądać suknie ślubne prosto ze światowych wybiegów mody. W sesji zdjęciowej zaprezentowały się m.in. takie marki jak Zimmermann, Needle & Thread, Bronx and Banco oraz T-Dress. Taki przekrój domów mody sprawia, że każda panna młoda w Moliera 2 znajdzie swoją wymarzoną suknię ślubną.

Zdj. główne: Alyssa DeGarde/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Domowe kremy BB – jak je zrobić?
Domowe kremy BB – jak je zrobić?
Szukasz kosmetyku łączącego właściwości pielęgnacyjne z makijażowymi? Postaw na krem BB, który bez problemu zrobisz sama w domu. To proste – przekonaj się!
Czym jest wałek jadeitowy i czy warto go używać?
Czym jest wałek jadeitowy i czy warto go używać?
Jakie efekty daje używanie wałka jadeitowego oraz jak wykonać z jego użyciem poprawnie masaż? Przedstawiamy instrukcję obsługi tego gadżetu.
5 marek modowych, które działają zgodnie z regułą społecznej odpowiedzialności biznesu
5 marek modowych, które działają zgodnie z regułą społecznej odpowiedzialności biznesu
Produkcja ubrań w zgodzie z etycznymi zasadami? To możliwe dzięki regułom CSR. Wejdź i dowiedz się, po jakie marki sięgać na zakupach, aby ubierać się etycznie.
Ostatnie wpisy