Hanami PMU Academy – kursy i szkolenia z mikropigmentacji z wykwalifikowanymi specjalistami

Hanami PMU Academy – kursy i szkolenia z mikropigmentacji z wykwalifikowanymi specjalistami

Inne
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Linergistka zajmuje się wykonywaniem makijażu permanentnego oczu, brwi i ust. Świadczy swoje usługi w gabinetach kosmetycznych, klinice estetycznej lub jako prywatna działalność. Praca w tym zawodzie wymaga doświadczenia, a także kursów i szkoleń, które pomogą lepiej wykonywać makijaż permanentny swoim klientkom. W ofercie Hanami PMU Academy otrzymasz profesjonalne szkolenia, zarówno dla początkujących, jak i dla osób zaawansowanych, którzy chcą podnieść swoje umiejętności lub zdobyć nowy zawód. Ucz się od najlepszych według aktualnych trendów i nowoczesnych technik pigmentacji makijażu, z dużym naciskiem na teorię i praktykę.

Poznaj ścieżkę rozwoju Hanami Academy i zapisz się na szkolenie z makijażu permanentnego

Makijaż permanentny staje się coraz bardziej popularny wśród kobiet. Podstawową korzyścią wynikającą z tego zabiegi jest to, że daje poczucie komfortu i wygody. Jego trwałość utrzymuje się nawet przez kilkanaście miesięcy. Co to oznacza? Od teraz perfekcyjny makijaż oczu, ust i brwi nie będzie wymagał dopracowania, a co za tym idzie, kobiety oszczędzą czas na codzienny make-up. 

Linergistki mają zapełnione swoje kalendarze na kilka miesięcy do przodu. Cały zabieg trwa co najmniej kilka godzin. Nowoczesne techniki pigmentacji sprawiają, że jest on bezbolesny, a efekty widoczne po kilku dniach. Nie bez powodu kursy i szkolenia Hanami Academy z zakresu mikropigmentacji wciąż budzą ciekawość i zainteresowanie kobiet, które chcą rozwijać się w tym zawodzie. 

Roczna szkoła mikropigmentacji – 10 zjazdów, zajęcia praktyczne, duża dawka wiedzy

Szkoła makijaż permanentny Hanami Academy to projekt, który przeznaczony jest dla linergistek gotowych do podjęcia się pracy w salonie kosmetycznym lub na własny rachunek. Przez cały rok, podczas 10 zjazdów, studenci poznają wiele zaawansowanych technik makijażu permanentnego m.in. jego usuwania i korygowania. Praca odbywać się będzie na modelkach o różnych rodzajach skóry, a zajęcia będą prowadzone również z innych dziedzin – fotografii, social media, prawa i pierwszej pomocy. 

Wysoka jakość szkoleń w połączeniu z pogłębianiem wiedzy teoretycznej i praktycznej, to wiele korzyści, które docenią Twoje przyszłe klientki. Dowiesz się m.in. o pigmentacji skóry dojrzałej, rodzajach pigmentów, powikłaniach pozabiegowych oraz wskazaniach i przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu. 

Sprawdź dokładny program szkoły pigmentacji Hanami Academy i zapisz się na roczną naukę pod okiem specjalistów z tej dziedziny. Ilość miejsc ograniczona!

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Wszystko, co powinnaś wiedzieć o karcie obserwacji cyklu
Wszystko, co powinnaś wiedzieć o karcie obserwacji cyklu
Z tego poradnika dowiesz się jak samodzielnie zrobić kartę obserwacji i co w niej zapisywać.
Toniki do włosów – czym są i dlaczego warto je używać?
Toniki do włosów – czym są i dlaczego warto je używać?
Potrzebujesz dobrego produktu do stylizacji włosów? Borykasz się z ich nadmiernym wypadaniem, bądź przetłuszczaniem? Sięgnij po tonik do włosów i poznaj jego możliwości!
Moda XXL – jak dobierać odzież do figury?
Moda XXL – jak dobierać odzież do figury?
Szukasz ubrań, które pozwolą poczuć Ci się atrakcyjnie w rozmiarze XXL? Sprawdź ofertę butiku, który dopasowuje swoje produkty do Twoich potrzeb!
Ostatnie wpisy