Jak przygotować się do wizyty w salonie sukien ślubnych w Lublinie?

Jak przygotować się do wizyty w salonie sukien ślubnych w Lublinie?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać perfekcyjnie, dlatego już na kilka miesięcy przed uroczystością odwiedza salon sukien ślubnych. Niemniej jednak pierwsza wizyta może okazać się nieco stresująca, dlatego warto się do niej odpowiednio przygotować. O czym w szczególności panny młode powinny pamiętać, odwiedzając salon sukien w Lublinie?

Wcześniejsze umówienie wizyty

Do salonu sukien ślubnych w Lublinie warto umówić się nieco wcześniej na wizytę. Godziny otwarcia sprawiają, że dogodny dla siebie termin znajdą zarówno panny młode, dysponujące czasem o poranku, jak i te, które chcą w spokoju przymierzyć wybrane kreacje po południu. Wcześniej zarezerwowanie terminu powoduje, że każda panna młoda otrzymuje profesjonalną pomoc na wyłączność, bez konieczności przyspieszania decyzji czy rezygnowania z przymierzenia wybranych sukni. Dane kontaktowe salonu sukien ślubnych w Lublinie można znaleźć na stronie https://www.lanesta.eu/kontakt/nasze-salony/salon-lublin

Koncepcja sukni ślubnej

Przyszłe panny młode często zastanawiają się, czy idąc do salonu sukien ślubnych, trzeba mieć wcześniej opracowaną koncepcję kreacji? Otóż nie ma takiej potrzeby, choć oczywiście warto przeglądać projekty w poszukiwaniu inspiracji. Profesjonalny doradca jest w stanie ocenić, jaki krój sukni będzie pasował na konkretną osobę, mając na uwadze jej wzrost, wymiary czy nawet typ urody. Zaleca się przymierzenie nawet kilku sukien o różnych krojach przed podjęciem ostatecznej decyzji. Czasami bowiem okazuje się, że to, co doskonale wygląda na modelce, niekoniecznie sprawdzi się w przypadku konkretnej panny młodej. 

Jak się ubrać na pierwszą wizytę w salonie?

Pierwsza wizyta w salonie sukien ślubnych nie wymaga specjalnego przygotowania pod kątem doboru odpowiedniego stroju. Warto wybrać gładką bieliznę w jasnym kolorze, tak aby nie zaburzała ona obrazu, jaki ciało tworzy z suknią. Można zabrać ze sobą buty na obcasie zbliżonym wielkością do tego, jaki panna młoda zamierza wybrać do ślubu. Profesjonaliści doradzają rezygnację z mocnego makijażu oraz bujnych fryzur.

Pierwsza wizyta – samodzielnie czy z osobą towarzyszącą?

Panna młoda powinna, w miarę możliwości, zabrać ze sobą osobę towarzyszącą nawet na pierwszą wizytę w salonie. Samodzielne dokonanie wyboru kroju sukni oraz konkretnego modelu może okazać się dużym wyzwaniem. Wsparcie bliskiej osoby pozwoli również opanować emocje oraz poczuć się pewniej. Na wizytę można zabrać ze sobą świadkową, mamę, siostrę, przyjaciółkę, a nawet przyszłego męża. 

Fot.: J Y/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kosmetyki z konopi dla mężczyzn: Pielęgnacja naturalna i efektywna
Kosmetyki z konopi dla mężczyzn: Pielęgnacja naturalna i efektywna
Kosmetyki z konopi są idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy poszukują naturalnej i efektywnej pielęgnacji.
Jak dopasować koszulę?
Jak dopasować koszulę?
Nie wiesz, jak prawidłowo dobrać koszulę do swojej sylwetki? Przychodzimy z pomocą. Poznaj kilka naszych wskazówek, aby wybrać koszulę idealną.
7 polskich, modowych kont na Instagramie, z których można czerpać lekcje stylu
7 polskich, modowych kont na Instagramie, z których można czerpać lekcje stylu
Instagramowe konta naszych rodaczek, z których możemy czerpać wzorce stylu. Sprawdź!
Ostatnie wpisy