Próbki perfum – doskonały sposób na znalezienie odpowiednich zapachów

Próbki perfum – doskonały sposób na znalezienie odpowiednich zapachów

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Szukasz dla siebie nowych perfum? Nie masz jeszcze zapachu na którąś z pór roku? A może potrzebujesz perfum na jakąś szczególną okazję? Próbki perfum (dekanty) to najlepszy sposób na to, żeby spośród dziesiątek propozycji znaleźć kompozycję, która pasuje do Ciebie wprost idealnie. Przekonaj się, dlaczego warto sięgać po próbki perfum i dowiedz się, w jaki sposób pomagają przy wyborze kolejnych zapachów.

Czym są próbki perfum?

Próbki, nazywane również odlewkami, to dostępne w perfumeriach oryginalne zapachy, zamknięte we flakonikach o niewielkiej pojemności. Dekanty można znaleźć we flakonikach atomizerem bądź bez, najczęściej zależy to od pojemności – bez atomizera występują jedynie najmniejsze flakoniki (1–2 ml). Próbki perfum damskich lub męskich stanowią najkorzystniejszy sposób na testowanie nowych zapachów. Dlaczego? Przekonasz się o tym w kolejnym akapicie.

Próbki oryginalnych perfum – najlepszy sposób na testowanie nowych zapachów

Próbki zapachów to najlepszy sposób na to, aby znaleźć dla siebie najlepsze perfumy na wybraną porę roku, na konkretną okazję lub na co dzień. Często wybieramy perfumy na podstawie pierwszego wrażenia, jakie robią na nas próbki w perfumeriach.

Niestety jest to błąd, który wynika z tego, że nie wszyscy użytkownicy perfum są świadomi tego, że każda kompozycja składa się z trzech kolejnych warstw, na które składają się nuty głowy, serca i bazy. Uwalniają się one kolejno po sobie w różnych odstępach czasowych, dlatego podejmując decyzję o zakupie perfum na podstawie pierwszego wrażenia, ryzykujesz, że po uwolnieniu się kolejnych nut, nie będą Ci się one podobać.

Próbki oryginalnych perfum pozwolą Ci dokładnie poznać każdą nutę zapachu, a przy tym kosztują zaledwie ułamek ceny pełnego flakonu. Dzięki nim wypróbujesz wiele zapachów przy rożnych okazjach i o każdej pogodzie, przekonując się, jak kompozycja układa się na Twojej skórze. Więcej na ten temat znajdziesz w artykule „Jak testować perfumy?”.

Próbki perfum męskich i próbki perfum damskich – znajdź zapachy dla siebie

Każdy z nas ma inne podejście do perfum. Niektóre osoby szukają uniwersalnego zapachu na cały rok i używają go jako swojego totemu, który charakteryzuje ich przy każdej okazji. Inni chcą mieć w swojej toaletce 3–4 rodzaje perfum, które pozwolą nieco lepiej dobierać zapach w zależności od okazji czy panującej. Jeszcze inny rozbudowują swoją kolekcję do dziesiątek zapachów.

W każdym przypadku próbki perfum męskich i próbki perfum damskich okażą się najskuteczniejszą pomocą przy wyborze tego jedynego zapachu bądź kolejnego flakonika do kolekcji.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak dobrać minimalistyczną sukienkę na różne okazje?
Jak dobrać minimalistyczną sukienkę na różne okazje?
Poznaj sekrety stylu minimalistycznego i dowiedz się, jak wybierać proste, ale eleganckie sukienki na każdą okazję. Znajdź swoją idealną kreację, która podkreśli Twoją unikalną urodę.
5 sposobów redakcji na wzmocnienie organizmu
5 sposobów redakcji na wzmocnienie organizmu
W sezonie jesienno-zimowym bardzo łatwo o przeziębienie. Przedstawiamy 5 sposoby, jak wzmocnić organizm.
Jak dbać o suchą skórę?
Jak dbać o suchą skórę?
Sucha skóra to problem, z którym boryka się wiele osób. Jak zatem zadbać o swoją cerę, aby prezentowała się kwitnąco?
Ostatnie wpisy