Koniec ze słabymi paznokciami dzięki bazie proteinowej

Koniec ze słabymi paznokciami dzięki bazie proteinowej

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nie jesteś zadowolona z kondycji swoich paznokci? Czas to zmienić! Poznaj wyjątkowe właściwości bazy proteinowej!

Czym jest baza proteinowa?

Zasadniczo stanowi ona rodzaj bazy pod lakier do paznokci (hybrydowy, żelowy lub klasyczny), która jest wzbogacona o proteiny – w szczególności keratynę i kolagen. Białka te działają wzmacniająco na paznokcie, pomagając zapobiegać ich łamaniu się i łuszczeniu. Bazy proteinowe są często używane jako podstawa dla innych warstw lakieru do paznokci, zapewniając gładką, równą powierzchnię do nakładania kolorów.

Zalety bazy proteinowej

Istnieje wiele zalet regularnego używania bazy proteinowej w pielęgnacji paznokci, jednakże największą zaletą baz proteinowych jest jednak ich zdolność do wzmacniania paznokci. Przy regularnym stosowaniu mogą one znacząco pomóc w zapobieganiu łamania się i łuszczenia, a także przy redukcji ryzyka powstawania innych rodzajów uszkodzeń. W praktyce oznacza to, że możesz cieszyć się długimi, wzmocnionymi i zdrowymi paznokciami bez konieczności martwienia się o ich ciągłe łamanie lub odpryskiwanie.

Jedną z kluczowych zalet bazy proteinowej jest to, że może ona pomóc w naprawie i odbudowie uszkodzonych paznokci. Jeśli są one słabe lub łamliwe z powodu wieloletniego narażenia na działanie ostrych substancji chemicznych lub innych czynników środowiskowych. Baza proteinowa może zdziałać cuda, pomagając przywrócić im dawną siłę i piękno.

Inna zaletą baz proteinowych jest to, że mogą one pomóc w zapobieganiu powstawania plam. Jeśli kiedykolwiek używałaś ciemnego lub mocno napigmentowanego lakieru do paznokci, wiesz jak frustrujące może być radzenie sobie z żółknięciem lub innymi przebarwieniami na paznokciach. Bazy proteinowe mogą pomóc stworzyć barierę pomiędzy paznokciami a kolorowym lakierem, zapobiegając powstawaniu nieestetycznych plam.

Protein Base Indigo – charakterystyka produktu

Gdzie szukać bazy proteinowej? Oczywiście w aktualnej ofercie baz hybrydowych Indigo Nails – https://www.indigo-nails.com/lakiery-hybrydowe/bazy-hybrydowe! Obecnie w oficjalnym sklepie kupić można Protein Base w specjalnej złotej edycji, o pojemności 7ml. Najważniejszymi cechami produktu są:

  • obecność protein z jojoba w składzie;
  • wsparcie przy nadbudowie krzywej C nawet w przypadku wklęsłej płytki;
  • tworzenie tarczy ochronnej przeciw urazom mechanicznym i czynnikom zewnętrznym;
  • całkowita rozpuszczalność w removerze.

Bazę proteinową Indigo warto używać wraz z serum proteinową, co dodatkowo spotęguje efekt zdrowych i silnych paznokci.

Zdjęcie: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
3 urodowe właściwości truskawek
3 urodowe właściwości truskawek
Truskawka nie bez powodu uważana jest za superowoc – wpływa ona pozytywnie naszą cerę, włosy i zdrowie. Sprawdź, jak samemu przygotować kosmetyki z truskawek.
Zioła na stan zapalny żołądka
Zioła na stan zapalny żołądka
W tym artykule skupimy się na ziołach, które wykazują właściwości przeciwzapalne i mogą wspierać leczenie stanów zapalnych żołądka.
Naturalne produkty do codziennej pielęgnacji twarzy
Naturalne produkty do codziennej pielęgnacji twarzy
Zastanawiasz się, czy produkty pochodzenia naturalnego będą najlepsze do Twojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie korzyści płyną z ich stosowania.
Ostatnie wpisy