Szukasz sposobu na udane święta? Sprawdź ranking świątecznych pożyczek ekspresowych!

Szukasz sposobu na udane święta? Sprawdź ranking świątecznych pożyczek ekspresowych!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i rodzinny czas. Mamy szansę spotkać się z bliskimi, z którymi na co dzień dzielą nas niekiedy setki lub tysiące kilometrów. Warto zadbać, aby spotkanie to było jak najbardziej niepowtarzalne. Jednak organizacja wystawnej wigilii i obiadu bożonarodzeniowego może być kosztowna. Skąd wziąć na nie środki? Skorzystaj z ekspresowych pożyczek na święta. 

Pożyczka na święta sposobem na udane Boże Narodzenie

Chyba każdy chciałby zaskoczyć swoich bliskich niezwykłą wigilią i wystawnym obiadem na Boże Narodzenie. Zakup wszystkich niezbędnych produktów oraz upominków dla rodziny i przyjaciół może mocno nadwyrężyć nasz budżet. Jak podają statystyki, w 2019 roku gospodarstwa domowe przeznaczyły na organizację świąt średnio 1700 zł. Z uwagi na obecną sytuację pandemiczną oraz związane z tym trudności finansowe, wiele osób nie będzie mogło sobie pozwolić na tak bogatą wigilię i zostanie zmuszonych do zaciśnięcia pasa. 

Rozwiązaniem tego problemu może być pożyczka na święta. Na stronie internetowej https://sowafinansowa.pl/ znajdziemy ranking piętnastu najbardziej przystępnych pożyczek ekspresowych, które spełniają wszystkie podstawowe założenia idealnej świątecznej pożyczki. Co to oznacza? Po pierwsze pożyczka świąteczna powinna być adekwatna do naszych zarobków, a jej późniejsze spłacanie nie powinno zbytnio nadwyrężać naszego comiesięcznego budżetu. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest także szybkie uzyskanie pieniędzy, bez wielu zbędnych formalności. To szczególnie atrakcyjna oferta dla osób, które robią zakupy na ostatnią chwilę – wtedy każda minuta jest na wagę złota. 

Jak zdobyć pożyczkę na święta? 

Pożyczkę na święta najłatwiej otrzymać, korzystając z usług jednej z wielu dostępnych na rynku firm pozabankowych, oferujących ekspresowe kredyty gotówkowe. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie załatwienie wszystkich formalności. Co więcej, wiele podobnych firm z uwagi na pandemię przeniosło w ostatnim czasie swoją działalność również do sieci, dzięki czemu możliwe stało się uzyskanie pożyczki online, co jeszcze bardziej ograniczyło wszelkie formalności. Wystarczy kilka kliknięć, aby otrzymać wybraną kwotę. 

Jakie warunki musi spełniać osoba ubiegająca się o pożyczkę? 

Po pierwsze, ubiegając się o pożyczkę na święta – nawet tę ekspresową, oferowaną przez firmę pozabankową, musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą numer PESEL i legitymującą się dowodem osobistym bądź paszportem. Warto przygotować także zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu, chociaż te dokumenty nie muszą być wymagane. W formularzu pożyczki należy także podać numer telefonu, numer konta bankowego oraz adres e-mail. 

Są to minimalne wymagania określone w większości ofert pozabankowych firm pożyczkowych. Należy w tym miejscu podkreślić, że są one zdecydowanie bardziej okrojone od wymogów formalnych większości tradycyjnych banków. Jeśli zastanawiasz się jak sfinansować swoje wymarzone święta, to pożyczka na święta w jednej z firm znajdujących się w rankingu sowafinansowa.pl może okazać się dobrym rozwiązaniem Twojego problemu. Sprawdź ranking i znajdź ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. 

Zdj. główne: Rodion Kutsaev/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Miód Manuka. Co dobrego dla naszej skóry kryje się pod tą nazwą?
Miód Manuka. Co dobrego dla naszej skóry kryje się pod tą nazwą?
Już tysiące lat temu Kleopatra, znana między innymi ze swojej niezwykłej urody, zażywała kąpieli w kozim mleku i miodzie.
7 błędów, które większość z nas popełnia susząc włosy
7 błędów, które większość z nas popełnia susząc włosy
Często suszysz swoje włosy? Zobacz, jakich błędów nie popełniać, by były mocne i lśniące.
Salon Tatuażu Skwierzyna: Wyjątkowe dzieła sztuki ciała
Salon Tatuażu Skwierzyna: Wyjątkowe dzieła sztuki ciała
W dzisiejszych czasach tatuaże stały się popularną formą wyrazu, indywidualności i sztuki.
Ostatnie wpisy